Kviečiame padėti Ukrainos kariams!

Žvakės bus gaminamos  ir siunčiamos fronte kovojantiems Ukrainos kariams. 
Šios žvakės – tai vašku ar parafinu užpildytos skardinės, kurias apkasuose kariai naudoja gamindami maistą, džiovindami drabužius ar tiesiog norėdami sušilti, todėl jos gyvybiškai svarbios, kai šalta. 

Kokias medžiagas renkame?

Įvairų vašką ir parafiną, didelius ir mažus jo gabalus, senas žvakes ir jų likučius. Tai gali būti maistinis parafinas, bičių vaškas, žvakės, skirtos uždaroms patalpoms ir tokių žvakių likučiai. 

! Netinka:techninis parafinas, parafinas iš kapinių žvakių ir žvakių nuo uodų likučiai. Toks parafinas yra abejotinos kokybės arba blogo kvapo, degdamas gali išskirti sveikatai kenksmingas medžiagas. Saugodami karių sveikatą tokių medžiagų atsisakome. 

Metalines skardines. Jos turėtų būti švarios (be etikečių), sausos. Skardinių aukštis 3-8cm, skersmuo turėtų būti didesnis arba lygus aukščiui. Taip pat renkame “Lavazza” kavos skardines (savanoriai jas supjausto iki reikiamo aukščio). 

! Netinka: skardinės nuo gėrimų ir tos, kurių skersmuo didesnis nei 12 cm.

Mokiniai, kurie nori gauti socialinių-pilietinių valandų, turi atnešti bent 3 tinkamas skardines (ir/ar vaško) ir užsiregistruoti raštinėje (pasiruoškite lapelį su savo vardu, pavarde, klase).

Surinkimo dėžes rasite I aukšto foje prie informacinių stendų. 
Medžiagas planuojame rinkti iki vasario mėnesio pabaigos.

Autorius:
Čianita Linkutė-Vuicik

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas