Progimnazijos simboliai

Progimnazijos ​herbai

 

Naujas 

Mėlynas herbo apvadas simbolizuoja tekančią žydrąją Nerį bei dangaus žydrumą – tyrą, tvarią bei saugią aplinką, kurią mes kuriame visi kartu. Kiekvienas bendruomenės narys (mokinys, jo tėveliai, mokytojas ar kitas progimnazijos darbuotojas) yra svarbus šviesos spindulys.  Iš kiekvieno galime išmokti bei pasimokyti. Todėl šis herbas yra sukurtas mokinio bei mokytojo bendrystėje, o bendruomenė tai pripažino demokratiniu pasirinkimu.  Todėl mes smagiai mokomės kiekvieną akimirką kartu kurdami gerą vaikystės mokyklą, kur vienodai emocinė  aplinka ir mokinių pasiekimai yra svarbūs!

 

Senasis

Mėlynas herbo apvadas simbolizuoja  tekančią žydrąją Nerį, kurios pakrantėje įsikūrusiuose Antakalnio šiluose auga žali ąžuolai. Jie simbolizuoja ištvermingą, stiprią, jaunatvišką bendruomenę, kuri augina giles ─ mūsų mokinukus. Kiek ūgtelėję, jie suguža į progimnaziją ir čia mokosi (pradeda) pažinti žydrą, beribį pasaulį. O į jį juos veda atversta knyga, kuri reiškia pažinimą ir visatos išmintį. Mūsų progimnazistai, lyg paukščiai, per aštuonerius metus gerdami mokslo šviesą suauga, subręsta ir drąsiai pakyla skrydžiui link saulės ─ išminties, stiprybės ir gerovės simbolio. Ir galiausiai, palikę gimtąjį lizdą, jie pasklinda po platesnes pasaulio žinių erdves. O sraunioji Neris į progimnaziją   vėl atplukdo naujas kartas…

Progimnazijos vėliavos

2021 metais projektinės veiklos metu, mokiniai sukūrė naujas Vilniaus Antakalnio progimnazijos vėliavas. Mokiniai išrinko Saulės Jankūnaitės pasiūlytas vėliavų maketus.

 

 

Vilniaus Antakalnio progimnazijos pirmoji vėliava

 

Mokyklinė uniforma

1-8 klasių mokiniams

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams