Laukiame būsimų penktokų

 • Paskelbta: 2024-06-13
 • Kategorija: Svarbu!

2024-2025 mokslo metais mūsų mokykloje mokysis penki  penktų klasių komplektai. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklą rinkosi  nauji mokiniai.  Tikimės, kad jiems Antakalnio progimnazija bus antrieji namai ir jie čia suras daug naujų ir sutiks jau pažįstamų draugų. Taip pat nekantriai laukiame ir mūsų jau senai pažįstamų, baigusių Antakalnio progimnazijos ketvirtąją klasę mokinių, kuriems taip pat prasideda nauji išbandymai. Progimnazija jau ruošiasi sutikti būsimuosius penktokus.Penktokų tėvelių klasių vadovai ir administracija pirmai pažinčiai ir pokalbiams kviečia  2024-08-28, 17.00 val. Atvykę į mokyklą (Antakalnio g. 33), pirmo aukšto fojė rasite klasių sąrašus ir kuriame kabinete vyks Jūsų susitikimai su klasių vadovais.

Į Progimnazijos raštinę (Antakalnio g. 33, 43 kab.) visiems  priimtiems mokiniams iki  rugpjūčio 29 d. būtina pristatyti  dokumentinę nuotrauką 3×4, bei prieš tai baigtos ugdymo įstaigos pažymėjimą.

Nepamirškite vasarą pasitikrinti sveikatą. Pažymėjimai bus suformuoti e-sistemoje, kur juos matys mūsų mokyklos  sveikatos priežiūros specialistas.

Maisto pirkimui valgykloje rekomenduojame pasirūpinti el. priemonėmis - banko kortele ar panašia kita el. priemone. Tai leis vaikui grečiau atsiskaityti, o jums papildyti reikiamas lėšas, daug saugiau naudoti ir galėsite sekti savo vaiko išlaidas, ugdyti finansinio raštingumo bei atsakomybės.

Rekomenduojamas pirkinių sąrašas

Atkreipiame dėmesį, kad nepirktumėte pratybų sąsiuvinių ir vadovėlių!  Vadovėliais aprūpins mokykla, o pratybų, jei jų reikės, pasakys mokytojas.

Siūlome pasirūpinti išmaniuoju prietaisu mokiniui – nešiojamą kompiuterį (pigiausias ir saugus ChromeBookas) ar planšetinį kompiuterį, kur būtų įdiegta vaiko apsaugos ir saugaus turinio valdymo internete programa, kaip pavyzdžiui, „Google Family Link“, „Microsoft family“. Jei turite galimybę, verta įrenginį apdrausti. Įrenginį būtų galima naudoti namuose esant nuotoliniam ugdymui ar mokykloje, pamokų metu, kai tai leidžia mokytojai.

 1. SĄSIUVINIŲ MATEMATIKAI IR LIETUVIŲ KALBAI  (nepirkite labai daug, mokytojai patikslins, kiek jų prireiks)
 2. SEGTUVĄ SĄSIUVINIAMS
 3. APLANKALŲ VADOVĖLIAMS
 4. APLANKALŲ SĄSIUVINIAMS
 5. RAŠIKLIŲ  (reikėtų bent dviejų)
 6. PIEŠTUKŲ, DROŽTUKĄ, TRINTUKĄ, LINIUOTĘ
 7. PENALĄ
 8. KLIJŲ
 9. SPALVOTO POPIERIAUS
 10. ŽIRKLUTĖS ( bukais galais, bet pakankamai aštrias, kad vaikas galėtų kirpti popierių)
 11. PIEŠIMO POPIERIAUS
 12. APLANKALĄ PIEŠINIAMS
 13. GUAŠO IR AKVARELĖS
 14. FLOMASTERIŲ
 15. KREIDELIŲ
 16. TEPTUKŲ (pirkite visą rinkinėlį įvairių dydžių, kokybiškų, pagamintų iš natūralių medžiagų)
 17. APRANGĄ BEI AVALYNĘ FIZINIO UGDYMO PAMOKOMS
 18. DAUGKARTINĖ VANDENS GERTUVĖ

Artimiausius dvejus mokslo metus naudosime ManoDienyną. Mokiniai, kaip ir mokytojai galės jungtis su mokyklos el. pašto adresu – vardas.pavarde@antakalnio.lt naudojant „Google“ el. paskyrą.

Mokyklos uniforma

Uniformos yra PRIVALOMOS ir užsisakyti prašome internetu. Pasimatuoti bus galima mokykloje darbo metu.  

Rekomenduojame turėti daugiau nei po vieną uniformos modelį, kad būtų galimybė pasikeisti.

Primename, kad uniforma yra privaloma nešioti kiekvieną ugdymo dieną, kaip tapatumo su mokykla ženklą bei užtikrinant pačių mokinių saugumą. Todėl maloniai prašome laikytis nustatytos taisyklės!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Naujienų archyvas